Over ons

Zonnepanelen + Ilumen =

Ilumen is een Belgisch ingenieursbureau, dat doorheen de jaren is uitgegroeid tot een verzameling van specialisten en experts binnen de sector van zonnepanelen.

Onze kennis en expertise vertalen we naar twee objectieven:

  • Focus op de optimale werking van de zonnepaneleninstallatie
  • Verlenging van de levensduur van de zonnepanelen om aldus de investering van de consument blijvend te laten renderen
Zonnepanelen iLumen

Waarom iLumen?

ilumenBewezen PIDbox technologie sinds 2012 met 4 patenten

ilumenReeds op > 550 MW geïnstalleerd vermogen

ilumenMeer dan 5.000 tevreden klanten verspreid over 36 landen

ilumenOplossingen voor PV-installaties met decentrale omvormer(s) (PIDbox
Mini, PIDbox Light) en centrale omvormer (PIDbox)

ilumenDoor TÜV Rheinland en Omron aangewezen als beste oplossing voor PID

ilumenDoor KU Leuven bewezen gemiddelde rendementstoename van 7,5%

ilumenSuccesvolle implementatie bij zonnewagen Punch Powertrain Solar Team (rendementstoename 10%) en andere high-end toepassingen

ilumenUnieke oplossing voor zonnepanelen Sunpower en BenQ

ilumenUnieke oplossing voor SolarEdge technologie (vaak 2 omvormers per PIDbox)

ilumenWinnaar UNIZO Export Award Limburg 2015 (wereldwijd)

ilumenWinnaar Flanders Cleantech Internationalisation Award 2016

ilumenGenomineerde Rising Star 2015 van Deloitte

ilumenGenomineerde Intersolar Europe 2016

ilumenGenomineerde Belgian Maker Award 2017


Onze medewerkers

Heeft u bepaalde vragen, bijvoorbeeld over de PIDbox, onze meetinstrumenten of diensten? Wenst u één van onze medewerkers te spreken?

Aarzel niet om contact op te nemen. Ons team helpt u graag verder!

Ons team

Ismaël Ben-Al-Lal

Ismaël Ben-Al-Lal
Project Manager
ismael@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 00

Pieter Vangeel

Pieter Vangeel
Project Manager
pieter@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 00

Kristof Gaukema

Kristof Gaukema
Project Engineer and R&D
kristof@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 03

Giel Wijnants

Giel Wynants
Maintenance Engineer and R&D
giel@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 06

Jens

Jens Beyers
Elektronica Engineer
+32 (0)13 22 02 00

Stefan

Stefan Janssens
Business Developer
+32 (0)483 40 62 74

Dimitri

Dimitri Van Gelder
IT & R&D
dimitri@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 16

Jimmy

Jimmy Dierckx
R&D
jimmy@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 00

Pieter Bolckamns

Pieter Bolckmans
Aftersales Manager
+32 (0)13 22 02 08

Frans

Frans Joosten
Energy Advisor
frans@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 02

Maarten

Maarten Vanbergen
Energy Advisor
+32 (0)488 93 11 88

Jolien Hendrickx

Jolien Hendrickx
Energy Advisor
+32 (0)473 78 55 79

Yassine Farah

Yassine Farah
Energy Advisor
+32 (0)484 40 58 05

Dion

Dion Knols
Energy Advisor
+32 (0)13 22 02 00

Rob

Rob Mommen
Energy Advisor
+32 (0)13 22 02 00

Lien Horemans

Lien Horemans
Energy Advisor
+32 (0)13 22 02 00

Robert Wolter

Robert Wolter
Energy Advisor
robert@ilumen.be
+32(0)13 22 05 05

Brenda

Brenda Hendrikx
Energy Advisor
+32 (0)13 22 02 00

Dirk

Dirk Menne
Energy Advisor Germany
dirk.menne@ilumensolar.de
+49 (0)171 264 53 29

Stefanie Van Eynde

Stefanie Van Eynde
Legal and Financial Assistant
stefanie@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 01

Peter Van Oeteren

Peter Van Oeteren
Quality, production & R&D
peter@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 00

Thomas Voets

Thomas Voets
Marketing and Communication
thomas.v@ilumen.be
+32 (0)13 22 02 04

Kimberly

Kimberly Surkijn
Administration and Management Assistant
+32 (0)13 22 02 00

Matthias Vanmeerbeek

Matthias Van Meerbeek
Elektrotechnische Monteur
+32 (0)13 22 02 00

Robin Arndt

Robin Arndt
Elektrotechnische Monteur
+32 (0)13 22 02 00